Multicar

 

Multicar MT26 Sazba za km 38,-Kč/km
  nakládání/skládání  1/4 h = 240Kč

 

Hodinová sazba 780,-Kč/hod. Při hod.sazbě účtujeme každou započatou hod.

 

 

Důležité informace ohledně nákladní kontejnerové dopravy

 1. Nakládání se účtuje i při nakládání sypkých materiálů nakladačem (vždy pouze 1/4h)
 2. Skládání se účtuje i při skládání materiálu vyklápěním (zpravidla 1/4h, ale i více), Kolikrát záleží na Vaší připravenosti a náročnosti. Účtuje se každá započatá 1/4h
 3. V případě, že vozidlo při provozu při menších přesunech materiálu po delší době na jedné zakázce neujede v průměru víc jak 15km/h účtuje se hodinová sazba.
 4. Kontejnery se dají vyklápět pouze dozadu. Kontejnery mají na konci rolny(válečky), po kterých se kontejner při skládání posouvá. Při pokládání se proti poškození povrchu podkladu doporučuje připravit nějakou desku, fošnu, plsť apod. Jestli-že nechcete, aby se válečky po povrchu posouvali je nutné zaaretovat válečky dřevěnými klíny, pak se posouvá pouze vozidlo pod kontejnerem.
 5. Kontejner nakládejte vždy dle pokynů řidiče, popř.volejte dispečera. Při Vaší nepřítomnosti Vám řidič sprejem označí na vnitřní bočnice možnou výšku naložení.
 6. Betonová suť 1m3= 2t, Cihelná suť 1m3=1,5t, Zemina 1m3=1,3-1,5t(dle vlhkosti)
 7. Toto jsou ceny základní, bez DPH. Při dlouhodobé spolupráci se dá domluvit cena individuálně, a to na tel.čísle 605 268 370

Důležité informace ohledně nákladní dopravy

 1. Nakládání se účtuje i při nakládání sypkých materiálů nakladačem (vždy pouze 1/4h)
 2. Skládání se účtuje i při skládání materiálu vyklápěním (zpravidla 1/4h, ale i více). Kolikrát záleží na Vaší připravenosti a náročnosti.
 3. V případě, že vozidlo při provozu při menších přesunech materiálu po delší době na jedné zakázce neujede v průměru víc jak 15km/h, účtuje se hodinová sazba.
 4. Toto jsou ceny základní, bez DPH. Při dlouhodobé spolupráci se dá domluvit cena individuálně, a to na tel.čísle 605 268 370